Małe dodatki, które sprawią, że ślub i wesele będą niezwykłe

Małe dodatki, które sprawią, że ślub i wesele będą niezwykłe

Każda para młoda marzy o tym, by ich ślub i wesele odbyły się w wyjątkowym otoczeniu. Często podczas organizacji takiego przyjęcia skupiamy się na doborze odpowiedniego stroju oraz dodatków, by dobrze się prezentować. Narzeczeni nie powinni również zapominać o wyborze właściwej dekoracji i dopasowaniu do nich elementów, które będą zachwycać.

Ślub – dodatki, które sprawią, że będzie to jeszcze bardziej szczególny moment

Podczas ślubnych przygotowań przyszłym nowożeńcom towarzyszy bez dwóch zdań wiele emocji. Podczas szczegółowego planowania tego podniosłego dnia, przemyślcie, jak dobrze udekorować kościół lub salę w urzędzie. Dzięki temu poczujecie się niezwykle, a cała oprawa będzie dostosowana do tego wyjątkowego momentu. Wybierając dekoracje, zadbajcie nie tylko o kwiaty, elegancki dywan, czy ozdobne kokardy i napisy. Zwróćcie uwagę także na elementy, takie jak szkatułki na obrączki. Dobierając właściwe szkatułki, nie tylko zadbacie o bezpieczeństwo Waszych obrączek podczas transportu z domu do kościoła lub urzędu, ale i zyskacie niepowtarzalny element, który pozostanie z Wami jeszcze długo po ślubie. Taka szkatułka to także doskonały pomysł na to, by podkreślić piękno obrączek na fotografiach ślubnych.

Stół weselny – jak go udekorować, by był piękny i funkcjonalny?

Dekoracja stołu weselnego bywa ogromnym wyzwaniem. Jak się z tym uporać? Przede wszystkim przed przyjęciem skonsultujcie się z osobami, które odpowiedzialne są za catering oraz wynajem sali. Zapytajcie ich, w jaki sposób będą serwowane potrawy. Dzięki temu w kilka chwil będziecie wiedzieć, czy musicie pozostawić na stole trochę miejsca na patery z jedzeniem, czy też możecie go dowolnie zagospodarować, bo dania będą serwowane bezpośrednio dla gości. Na stole weselnym nie może zabraknąć jednak elementów, takich jak winietki ślubne. Bez względu na to, czy organizujecie małe, czy duże wesele ten delikatny dodatek pozwoli Wam dobrze usadzić gości przy stole.

Pamiątki, dzięki którym Wasi goście będą wspominać Wasze wesele przez długi czas

Goście weselni wkładają z pewnością wiele trudu w to, by być na Waszym ślubie. Warto więc stosownie im za tę obecność podziękować. Do tego rewelacyjnie sprawdzą się podziękowania dla gości w formie niewielkich słodkości, magnesów na lodówkę, czy malutkich kwiatków, które będą oni mogli zabrać ze sobą do domu po przyjęciu weselnym. Takie podziękowanie z pewnością wywoła wzruszenie wśród zaproszonych gości, a dzięki tym pamiątkom będą oni wspominać całą imprezę jeszcze bardzo długo.