Gustowne gadżety ślubne, bez których nie możesz się obejść

Gustowne gadżety ślubne, bez których nie możesz się obejść

Ślub i wesele to dla wielu osób dwa najważniejsze wydarzenia w całym życiu. Złożenie deklaracji w obecności rodziny i przyjaciół, a później wspólne celebrowanie mają wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Nim jednak staniecie na ślubnym kobiercu, czekają na Was przygotowania do tego szczególnego dnia. Jakie gadżety ślubne są obecnie na topie? Sprawdź!

Szkatułki na obrączki – stylowy ślub

Obrączki są trwałym symbolem Waszej miłości. Przypominają o złożonej przysiędze i tym wspaniałym dniu, gdy oboje zadeklarowaliście chęć wspólnego kroczenia przez życie. Obrączki są bardzo ważnym elementem każdej ceremonii ślubnej, warto więc zapewnić im odpowiednią oprawę. Zarówno w kościele, jak i urzędzie biżuteria ta umieszczana jest na tacce lub poduszce. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by nieco to zmienić.

Dobrym sposobem na zabezpieczenie tych ozdób jest zakup dedykowanego pudełka, przeznaczonego specjalnie na biżuterię. Drewniane szkatułki na obrączki to doskonały wybór – są eleganckie, bardzo ozdobne, a przy tym spersonalizowane. Na wieczku pudełka mogą zostać wygrawerowane Wasze imiona oraz dzień ślubu. Dzięki temu zyskacie nie tylko ładne opakowanie na obrączki, ale również trwałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Umieszczenie tych ozdób w pudełku chroni je również przed zgubieniem czy zniszczeniem. Szkatułki na obrączki dużo bardziej rzucają się w oczy, niż maleńkie pudełka od jubilera – ciężej jest więc o nich zapomnieć w ogólnym ferworze przygotowań.

Kubki ręcznie malowane – wyjątkowa pamiątka dla gości

Podziękowania dla rodziców, świadków oraz pozostałych szczególnych gości zawsze dostarczają dużo emocji i wzruszenia. Ceremonia ślubna oraz wesele stanowią symboliczne zakończenie dotychczasowego życia i rozpoczęcie nowego. Podziękowanie rodzicom za wychowanie i stworzenie kochającej rodziny jest więc naturalne w tych okolicznościach.

Prezent wręczany z tej okazji powinien stale przypominać o tym wyjątkowym dniu i Waszej wdzięczności. Dobrym pomysłem na drobny podarek będą kubki ręcznie malowane. Jest to prezent nie tylko ozdobny, ale również użytkowy. Obdarowując rodziców czy świadków kubkami, masz pewność, że ilekroć sięgną po to naczynie, ciepło o Tobie pomyślą. Upominek ten możesz spersonalizować lub wykorzystać jeden z gotowych wzorów – wybór należy do Ciebie!

Gadżety ślubne – dlaczego warto je mieć?

Dla większości z nas ślub i wesele to uroczystości, które odbywają się tylko raz w życiu. Warto więc zadbać o to, by tak wyjątkowy dzień miał specjalną oprawę. Dzięki temu zarówno młoda para, jak i goście przez długi czas nie zapomną o tym wydarzeniu. Spersonalizowane gadżety dodają uroczystości bardziej osobistego charakteru. Stanowią także doskonałą pamiątkę zarówno dla gości, jak i państwa młodych. Warto je mieć!