Gadżety i dodatki ślubne, które sprawiają, że ten dzień jest jeszcze bardziej uroczysty

Gadżety i dodatki ślubne, które sprawiają, że ten dzień jest jeszcze bardziej uroczysty

Dzień ślubu jest niezwykle stresujący, ale i emocjonujący dla każdej pary młodej. Jest to ukoronowanie nie tylko ich miłości, ale również możliwość zaprezentowania tego, co tak starannie planowali przez kilka miesięcy przed ślubem. Na co zwrócić uwagę, by uroczystość ta była wyjątkowa i szczególna? Sprawdźmy!

O co zadbać podczas ślubu, by chwila ta była szczególna?

Bez względu na to, czy planujecie ślub w kościele, czy też jedynie w urzędzie stanu cywilnego bądź też w plenerze najlepiej, jeśli zadbacie samodzielnie o całą oprawę oraz aranżację tego momentu. Niezwykle istotne w takich okolicznościach są także niewielkie dodatki i akcenty, które podkreślają nie tylko Wasz charakter, ale także sprawiają, że cała uroczystość jest dopracowana. Niezbędne w tym przypadku będą nie tylko dekoracje, ale i dodatki, takie jak szkatułki na obrączki, które sprawią, że niesione do ołtarza obrączki będą prezentować się niezwykle efektownie podczas uroczystości, a także na zdjęciach.

Papeteria ślubna – zobacz, jak dobrze ją dopasować do motywu wesela

Papeteria ślubna, na którą się zdecydujecie powinna być dopasowana do całości aranżacji sali weselnej. Dzięki temu każdy element Waszego ślubu będzie prezentował się niezwykle spójnie, a cała uroczystość będzie urządzona niezwykle profesjonalnie. Jak tego dokonać? Wybierz zaproszenia i winietki ślubne, które będą dopasowane do siebie kolorystycznie oraz będą posiadały podobny lub ten sam motyw. Jeżeli urządzacie przyjęcie w stylu rustykalnym, wybierzcie papeterie, która nawiązuje do świata natury, gdy jednak decydujecie się na ślub w stylu klasycznym lub glamour, możecie pokusić się o wybór papeterii, która posiada jakiekolwiek akcenty złota lub innych bardziej wyrazistych, kojarzonych z luksusem kolorów.

Podziękowania dla gości, świadków i rodziny – czy warto w nie inwestować?

Dla wielu osób, które są blisko z nami związane przybycie na nasz ślub wiąże się z ogromnym wysiłkiem. Często poświęcają oni również wiele czasu, by pomóc nam w przygotowaniach do tego podniosłego i ważnego dnia. Warto więc starannie przemyśleć kwestię prezentów. Dla gości bez wątpienia odpowiednie będą niewielkie podziękowania, takie jak miodki, czy czekoladki, które zabiorą oni ze sobą do domu. Dla rodziców oraz światków warto wybrać nieco odmienny prezent. Tu rewelacyjnie sprawdzają się bony podarunkowe, a także kubki ręcznie malowane, na których umieścicie jakieś ciekawe cytaty lub po prostu słowa podziękowania i uznania za pomoc i poświęcony Waszej uroczystości czas.